'Przyłapani
na czytaniu'
Jest
to temat konkursu fotograficznego ogłoszonego przez biblotekę
gimnazjum w ramach międzynarodowego miesiąca Bibliotek Szkolnych w
październiku. Prace konkursowe miały na celu promować książki
oraz zachęcić do czytania. W ramach konkursu biblioteka otrzymała
20 zdjęć, które były oceniane przez komisje składającą się z
nauczycieli, uczniów i absolwentów naszej szkoły. Ostateczne
wyniki zostały ogłoszone na apelu szkolnym, z okazji Święta
Niepodległości.
I
miejsce
– Maria Trzciałkowska 3a
Julia
Łabędź 3c
II
miejsce – Karolina Szumert 3d
Julia
Szacherswka 3d
III
miejsce - Anna Mróz 3e
Anna
Wdowiak 3a
Wyróznienia:
Patrycja Do 3a
Nina
Kwiecień 3e
Zuzia
Górska 2a
Alicja
Wysocka 2a
Maria
Mienkina 2a