'Przyłapani na czytaniu'
Jest to temat konkursu fotograficznego ogłoszonego przez biblotekę gimnazjum w ramach międzynarodowego miesiąca Bibliotek Szkolnych w październiku. Prace konkursowe miały na celu promować książki oraz zachęcić do czytania. W ramach konkursu biblioteka otrzymała 20 zdjęć, które były oceniane przez komisje składającą się z nauczycieli, uczniów i absolwentów naszej szkoły. Ostateczne wyniki zostały ogłoszone na apelu szkolnym, z okazji Święta Niepodległości.
    I miejsce – Maria Trzciałkowska 3a
    Julia Łabędź 3c
    II miejsce – Karolina Szumert 3d
    Julia Szacherswka 3d
    III miejsce - Anna Mróz 3e
    Anna Wdowiak 3a
   Wyróznienia: Patrycja Do 3a
   Nina Kwiecień 3e
   Zuzia Górska 2a
   Alicja Wysocka 2a

   Maria Mienkina 2a