Wybory do samorządu szkolnego



21 października w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego.Organizacją wydarzenia zajęła się opiekunka samorządu szkolnego Pani Małgorzata Staryńszczak, ucząca języka polskiego.
Kandydowało dziesięciu uczniów. Byli to uczniowie zarówno z pierwszych, drugich jak i trzecich klas. Przedstawienie kampani wyborczych miało miejsce 18 października we wtorek. Każdy z nas miał okazję oddać głos na swojego ulubieńca. Wybory wzbudziły duże emocje wśród uczniów. Decyzja o poparciu jednego z kandydatów nie była prosta. W naszym gimnazjum pozycja przewodniczącego szkoły łączy się z odpowiedzialnością i wieloma obowiązkami. Po podliczeniu wszystkich głosów znamy już naszych przedstawicieli. Pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 3c Łukasz Al- Darawsheh, drugie Mateusz Jamka z klasy 3b, na trzecim Jakub Głogowski z klasy 3f oraz Patrycja Lewandowska również z 3c na miejcu czwartym.
Mamy nadzieję, że razem z samorządem uczniowskim uda nam się wprowadzić kilka zmian, które sprawią że nasza szkoła stanie się lepsza i czas spędzany w niej będzie przyjemniejszy.