21
października w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu
szkolnego.Organizacją wydarzenia zajęła się opiekunka samorządu
szkolnego Pani Małgorzata Staryńszczak, ucząca języka polskiego.
Kandydowało
dziesięciu uczniów. Byli to uczniowie zarówno z pierwszych,
drugich jak i trzecich klas. Przedstawienie kampani wyborczych miało
miejsce 18 października we wtorek. Każdy z nas miał okazję oddać
głos na swojego ulubieńca. Wybory wzbudziły duże emocje wśród
uczniów. Decyzja o poparciu jednego z kandydatów nie była prosta.
W naszym gimnazjum pozycja przewodniczącego szkoły łączy się z
odpowiedzialnością i wieloma obowiązkami. Po podliczeniu
wszystkich głosów znamy już naszych przedstawicieli. Pierwsze
miejsce zajął uczeń klasy 3c Łukasz Al- Darawsheh, drugie Mateusz
Jamka z klasy 3b, na trzecim Jakub Głogowski z klasy 3f oraz
Patrycja Lewandowska również z 3c na miejcu czwartym.
Mamy
nadzieję, że razem z samorządem uczniowskim uda nam się
wprowadzić kilka zmian, które sprawią że nasza szkoła stanie się
lepsza i czas spędzany w niej będzie przyjemniejszy.


